CANDIDATI:
COMPANII:
 Locuri de munca:

Reprezentant medical
GTS Solution GTS Solution
Numar posturi: 7
Industria: Farmacie; Medicina umana; Medicina veterinara; Sanatate; Vanzari;
Locatia: Bucuresti; Constanta; Craiova; Oradea; Suceava;
Cerintele postului
Obiectivul jobului: Promovare produse farmaceutice catre clienti
Responsabilitati: - Promovarea produselor din portofoliu la medici si farmacii
- Mentinearea unor relatii productive cu clientii din teritoriul alocat
- Raportarea activitatii folosind agenda medicala
- Prezentari de grup, mese rotunde
- managementul resurselor alocate
Nivel educational: universitar
Nivel profesional/experienta: - Absolvent al unei facultati de medicina ( umana sau veterinara), farmacie, biologie, biochimie
- Experienta in promovarea si vanzarea produselor farmaceutice nu este obligatorie
- Abilitati superior dezvoltate de prezentare a unor informatii, de negociere si persuasiune
- Tenacitate, spontaneitete si punctualitate
- Capacitatea de a lucra in echipa si de a respecta dead-line-uri
Nivel competitional/ abilitati profesionale: - Capacitatea de a invata caracteristicile produselor si a le prezenta intr-un mod eficient
- Abilitati superior dezvoltate de comunicare si relationare
- Asumarea cu constiiciozitate a sarcinilor
- Orientare catre indeplinirea targetului stabilit la nivelul companiei
Beneficii
Salariu de baza: Motivant, negociat la interviu
Bonusuri/comisioane: Bonus de performanta
Materiale extrapackage
(telefoane, masina, laptop, abonamente):
Dezvoltare cariera
(descriere):
Reprezentantul medical poate fi promovat in functie de abilitatile sale de leader si rezutatele obtinute de-a lungul timpului in activitatea sa.
Climat organizational: Compania ofera un mediu de lucru competitiv si oportunitati de dezvoltare profesionala.
Tipul jobului: full time
Experienta minima:
Permis de conducere: da
Cunostinte PC:
Publicat la: 2009-10-19
Activ pana la: 2010-01-19
Oferte cazare
Site-ul a fost inregistrat la Registrul de Evidenta a Prelucrarilor de Date cu Caracter Personal sub Nr. 15157